Pleksi Küpeşte

Pleksi Küpeşte Nedir

Renkli ve renksiz seçenekleri bulunan pleksi malzemeler dayanıklı ve cam malzemelere göre daha hafif olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Cam malzemelerde olduğu gibi çatlama ve çizilme gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Maliyet bakımından da oldukça ekonomik olan bu ürünler her alana rahat bir şekilde montaj edilebilir. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı bulunmaktadır. 90°c – 115°c derece sıcaklıkta ısıtılarak yumuşatılmasının ardından, istenilen şekil rahatlıkla verilebilir. Pleksi Küpeşte konusunda birçok referansa sahip olan firmamız, İstanbul başta olmak üzere birçok alanda faaliyetini tüm hızıyla devam ettirmektedir. Dekorasyon yönünden farklılık yapmak isteyenlere özel ürettiğimiz bu ürünler uzun yıllar sağlamlığı sayesinde tercih edilebilir. Piyasada genellikle 1,5-2 5mm kalınlıkta bulunmaktadır. Üretim esnasında kullanılan malzemeler bundan dolayı oldukça önemlidir.

Pleksi Küpeşte Kullanım Alanları

Merdiven korkulukları, Teraslar ve Balkonlarda kullanım için üretilen dekoratif ürünler arasındadır. Ev be işyerlerin’de iç ve dış dekorasyon için uygun ürün sınıfında yer almaktadır. Daha önceden yaptığımız referansları inceleyerek nasıl bir görünüme sahip olacağını görebilirsiniz. Tamamen tecrübeye dayalı bir sistem olan küpeşteler, modern ve şık tasarımları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için geliştirilmektedir. İstanbul bölgesinde müstakil evlerde sıklıkla rastlayacağınız merdiven tutamaçlarında bu ürünler kullanılmaktadır.

Pleksi Küpeşte Fiyatları

Malzemenin sağlamlığı ve içeriği gözlemlendiğinde fiyatlarında değişiklikler görülebilir. Pleksi küpeşte konusunda uygulanacak alanın ebat ve ölçülerine göre fiyatlandırmalar proje uzmanları tarafından yerinde tespit edilerek yapılır. Küpeşte aynı zamanda trabzan olarakta adlandırılırdı. Paslanmaz küpeşte sistemleri uzun yılları kullanım için en ideal ürünler arasındadır.

Modüler yapıya sahip olan bu sistemler çıkabilecek sorunlarda kolay bir şekilde tamir edilme imkanı sağlar.  Şık ve Rahat kullanımı sayesinde her bütçeye uygun model ve özelliktedir. Pleksi dikmeler her basamağa arahat konulmadan uygulanabilir. Eskiden merdivenlere alüminyum korkuluklar kullanılırdı, fakat dekorasyon ve kullanım yönünden çok fazla sorunlara neden olduğu için günümüzde pek tercih edilmiyor.

Çağdaş Pleksi 18 yıldır müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yeni tasarımlara sahip pleksi küpeşte malzemeleri ile en iyi olanı sunmayı hedeflemektedir. Üretim konusunda Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer alıyoruz.

Pleksi Küpeşte Modelleri

Ürün seçimi yapmadan önce alt kısımda yer alan modelleri incelemeniz ürün seçiminde hızlı ve doğru kararlar vermenize olanak sağlar. Alt kısımda yer alan tüm modeller firmamızın referansları arasındadır.


Pleksi Küpeşte Konusunda Verdiğimiz Hizmetler

  • Camlı Merdiven Küpeşteler
  • Alüminyum Küpeşte Sistemleri
  • Pirinç Küpeşte
  • Paslanmaz Pleksi Küpeşte