Pleksi Korkuluk

Pleksi Korkuluk Nedir ?

Renkli ve Renksiz ürün seçeneklerinin yer aldığı pleksi malzemeler şeffaf yapısı ile daha şık bir hale getirilmiştir. Cam malzemelere göre daha dayanıklı ve hafif olan bu ürünlerin maliyeti de oldukça düşüktür. Sektörde genelde 1,5 – 2,5 mm kalınlığında düz levhalar halinde yer almaktadır. Yeni yapılarda oldukça fazla tercih edilen pleksi malzemeler çizilmelere ve çatlamalara karşı dayanıklıdır. Bulunduğu ortama farklı bir görünüm kazandıran bu ürünler, ev ve işyerlerin’de kullanım için uygun ürünler arasındadır. Genelde müstakil evlerde yer alan merdivenlere tercih edilen ürünler güvenlik yönünden de tutmalara karşı sağlamlığı ile bilinir.

 

Pleksi dikme ve pleksi baba malzemelerinin birleştirilmesi ile ortaya çıkan korkuluklar konusunda hızlı bilgi ve fiyat seçenekleri hakkında telefon veya mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.  Korkuluk sistemleri konusunda sunduğumuz hizmetler de müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız, sektörde tanınmış firmalar arasında yer almamızda etken olmuştur. Proje mühendislerimiz uygulanacak alana daha önceden keşif için gelecektir. Buna göre sizlere en uygun fiyat çalışması yapılarak uygun ödeme seçenekleri sunulacaktır. Sağlam ve dayanıklı malzeme seçeneklerimiz ile istanbul pleksi korkuluk konusunda en güvenilir hizmet ağına sahip, konusunda tecrübeli ekip ile çalışan en eski firmalar arasında yer almaktayız.

 

Pleksi Korkuluk Uygulama Alanları ?

Ev ve işyerleri başta olmak üzere, müstakil evlerin merdiven kısımlarında tercih edilen, görünüm ve kalite yönünden oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Güvenli ve kullanışlı her alana montajı yapılabilen pleksi baba ve dikme malzemelerinin ısıtılmasının ardından yumuşaması ile şekillendirilir ve istenilen tasarıma sahip olur. Malzemenin üretimi tamamen tecrübeye dayanıklı olduğu için, fiyat yerine referansları sağlam firmaları tercih etmeniz en güzeli olacaktır.

Pleksi Korkuluk Modelleri

Ürün seçiminde daha hızlı karar vermeniz için daha önceden yaptığımız ürün seçeneklerini alt kısımda bulabilirsiniz. Garantili ve en uygun fiyatlar ile Pleksi merdiven korkulukları konusunda en ideal çözümler sizleri bekliyor.


Pleksi Korkuluk Fiyatları

Türkiye genelinde yer alan tüm illere hizmetimiz bulunmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesine ve uygulanacak alanın boyutuna göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Çağdaş Pirinç korkuluk müşterilerinin rahat bir şekilde ödeyeceği şekilde vade farksız ödeme seçenekleri ile en iyi olan hizmeti verme çabasındadır. Pleksi malzemeler konusunda ucuz fiyat arayanlar için A ve B sınıfı kaliteye sahip ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır.