Pleksi Baba

Pleksi Baba Nedir ?

Tasarım ve kaliteli yönünden oldukça ideal ürünler arasında yer alan pleksi malzemeler ; Otel ve Müstakil villalarda yer alan merdiven çıkışlarının daha estetik bir görünüm kazanmasına olanak sağlarken, güvenlik yönünden de oldukça başarılı ürün sınıfındadır. İstenilen kalınlıkta üretilme imkanı bulunan pleksi babalar, göz zevkinize uygun bir şekilde üretilmektedir. Cam malzemelere göre daha hafif ve ekonomik olan pleksi malzemeler çatlama ve kırılma gibi durumlar ortaya çıkarmaz.

Cam malzemeye göre etrafına daha fazla ışık yayması ile beraber nemli bez ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Çevresel  faktörlerden ve sıcaklardan etkilenmediğinden insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Her alana görünüm bakımından şık ve güvenilir olarak montajı gerçekleşen bu ürünler uzun yıllar renk solması yaşamadan kullanabileceğiniz küpeşte sistemi olarak bilinir.

Pleksi Baba Modelleri

Ev dekorasyonuna önem verenler için ideal ürünler arasında gösterilen pleksi babalar, merdiven çıkışlarının daha şık ve gösterişli olması için tercih edilen dekorasyon ürünlerini kolaylıkla inceleyebilir, beğendiğiniz modeller hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Alüminyum aksesuarlar ile daha güzel bir tasarıma sahip olan ürünlerimiz garantili ve hızlı mpntaj seçeneği ile size sunulur.


Pleksi Baba Fiyatları

Uygulanacak alanın ölçülerine göre fiyatlar farklılık gösterebilir.  Ödeme konusunda en uygun fiyat seçenekleri ve konusunda tecrübeli personelimiz ile pleksi konusunda ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm sunuyoruz. Ürünler tamamen 1. sınıf malzemeden olup, uzun yıllar ilk görünümünü koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Sektörün en tecrübeli firmaları arasında yer alan Çağdaş ; Dekorasyon alanlarında kullanılan Pirinç ve Pleksi malzemeler konusunda kalitesinden ödün vermeden her alanda faaliyet gösteren en başarılı firmalar arasındadır.

Pleksi Baba Bizim İşimiz

Pleksi Baba ürünlerimiz birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Çizilme ve Çatlamalara karşı dayanıklı olması yanı sıra, hafif ve güvenlidir. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kıbrıs, Bodrum gibi illerde oldukça yaygın bir referansımız bulunmaktadır.